Україна та Австрія підписали низку двосторонніх документів

Угоди стосуються співпраці між країнами

У Відні в присутності президента України Володимира Зеленського та Федерального президента Австрії Александра Ван дер Беллена підписано низку двосторонніх документів між країнами. Про це повідомила пресслужба Офісу президента.

Зазначається, що міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов і виконавча директорка організації охорони навколишнього середовища "GLOBAL 2000" Агнес Заунер підписали Угоду про співпрацю в галузі підтримки дітей та сімей у Харківській області. Такий документ щодо дітей та сімей у Луганській області Агнес Заунер підписала з головою Луганської обласної державної адміністрації Сергієм Гайдаєм. Як повідомили в Офісі президента, організація "GLOBAL 2000" реалізує проєкт "Діти Чорнобиля".

Крім того, було підписано угоду про співробітництво між Київською областю та Федеральною землею Нижня Австрія щодо поглиблення дружніх відносин. Документ декларує прагнення сторін зміцнювати досягнення й співпрацювати в економічній, науковій, технічній та культурній сферах. "Загалом наші плани щодо партнерства – великі та амбітні, але спільними зусиллями наших держав ми точно втілимо всі домовленості в життя", – сказав Зеленський.

Новини за темою: Зеленський вперше з початку карантину їде з візитом за кордон: Що у планах

Раніше повідомлялося, що у Відні розпочалася зустріч президента України Володимира Зеленського з Федеральним президентом Австрії Александром Ван дер Белленом. Офіційна церемонія зустрічі відбулася біля відомства очільника Австрії.

Loading...