Україна розірвала меморандум з Росією про співпрацю в боротьбі з тероризмом

Фото з відкритих джерел

Україна має намір привести двосторонню договірно-правову базу з Росією до сучасних реалій

У середу, 8 липня, український уряд розірвав Меморандум з урядом Російської Федерації про співпрацю у боротьбі з тероризмом. Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко у Telegram.

"Кабмін припинив дію Меморандуму між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про співпрацю у боротьбі з тероризмом, учиненого у Ялті 12 липня 2012 року", - заявив нардеп. 

Telegram-канал Олексія Гончаренка

Крім цього, за даними "Укрінформу", в пояснювальній записці зазначається, що наразі є необхідність привести двосторонню договірно-правову базу з Росією до сучасних реалій відносин з цією державою. Причиною цього назвали збройну агресію РФ на території України. 

Новини за темою: Україна розробляє ракети, здатні потопити російський флот

"Прийняття проєкту акта створить додаткові правові та політичні підстави для захисту національних інтересів України в умовах збройної агресії РФ та підвищення авторитету України як самодостатньої держави, що бере участь лише в ефективному для неї та такому, що відповідає її національним інтересам, міжнародному співробітництві", - йдеться у поясненні, підписаному головою Служби безпеки України Іваном Бакановим.

Новини за темою: Загроза наступу РФ: Чи буде Росія відвойовувати воду в України

Нагадаємо, нещодавно командувач ВМС України Олексій Неїжпапа повідомляв, що військово-морські сили України готуються до повномасштабних бойових дій з Російською Федерацією, яка може почати наступ з території окупованого Криму. Loading...