Україна різко скорочує число пунктів пропуску на кордоні, що працюють

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль УНІАН

Їх залишиться лише 21

Кабінет міністрів затвердив список додаткових обмежень на час карантину в Україні. Про це у своєму відеозверненні, яке транслював телеканал ZIK, заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

"Коронавірусна інфекція продовжує поширюватися Україною. Єдиним способом розірвати ланцюг зараження та зберегти людські життя є посилення карантинних заходів. Після довгого обговорення уряд затвердив список додаткових обмежень. Рішення КМУ найближчим часом буде офіційно опубліковане", - зазначив він.

При цьому Шмигаль уточнив деякі норми нових карантинних заходів. Зокрема, за його словами, на державному кордоні України залишиться працювати лише 21 пункт пропуску.

"Також водиться обов'язкова обсервация всіх без винятку осіб, які прибувають до України терміном на 14 днів", - додав прем'єр.

Серед іншого Шмигаль повідомив, що вулицями можна буде переміщатися не більше ніж парами (без урахування супроводжуваних дітей).

Так, прем'єр закликав утриматися від масових місць відпочинку на найближчі 3-4 тижні.

Водночас, за його словами, товарообіг, промисловість, критична інфраструктура буде працювати і надалі.

Раніше повідомлялося, що уряд планує посилити карантинні заходи і обмежити час перебування людей на вулиці. Також планувалося, що уряд затвердить обов'язковий масковий режим.

Loading...