Україна працює над законодавством щодо національної моделі торгівлі викидами, - Гончарук

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук Фото: прес-служба Кабміну

Україна почала приводити законодавство до європейських норм

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив, що Україна працює над пакетом законопроєктів щодо національної моделі торгівлі викидами. Про це голова уряду повідомив під час зустрічі з виконавчим віцепрезидентом Європейської Комісії з питань Європейської "зеленої угоди" Франсом Тіммермансом, передає Урядовий портал.

"Ми пропонуємо розпочати діалог щодо розробки та розвитку спільної дорожньої карти в рамках Європейської "зеленої угоди". Ця угода насправді про абсолютно прості буденні речі. Про те, щоб люди дихали нормальним повітрям без викидів, використовували чисту питну воду, споживали безпечні продукти. Амбітна мета Євросоюзу — до 2050 року зробити Європу першим континентом, економіка якого не знищує природу. Україна готова стати невід’ємною частиною цієї історії успіху", - повідомив Гончарук.

За його словами, Україна почала наближати своє законодавство до європейських норм у цій сфері.

"Ми з перших кроків будемо йти разом з ЄС цим шляхом. Україна вже розробляє свій другий національно визначений внесок відповідно до Паризької угоди та пакет законопроєктів щодо національної моделі торгівлі викидами. Ми вже почали наближати українське законодавство до європейських норм", - додав прем'єр.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що програма уряду передбачає амбітну мету – через 5 років Україна відповідатиме критеріям членства у ЄС.

Loading...