Україна в ТКГ наполягає на відновленні дії українського законодавства в ОРДЛО

Фото з відкритих джерел

Відбулося продовження засідання Тристоронньої контактної групи

Українська делегація під час Тристоронньої контактної зустрічі підкреслила необхідність повного відновлення дії українського законодавства на тимчасово непідконтрольних територіях Донецької та Луганської областей України, відновлення систем оподаткування та розрахунків у межах українського правового поля. Про це йшлося на продовженні засідання Тристоронньої контактної групи (Україна, Росія, ОБСЄ) у понеділок, 15 червня, передає пресслужба Офісу президента. 

Зазначається, що було обговорено та підбито підсумки роботи соціально-економічної групи.

Зокрема, українська делегація наголосила на необхідності проведення інвентаризації державного та приватного майна на не підконтрольних територіях Донецької та Луганської областей України. Йдеться про стан підприємств усіх форм власності, зокрема відділень банківських установ.

Новини за темою: Представники ОРДЛО братимуть участь у засіданнях ТКГ постійно, – ОПУ

Також представники України наполягали на забезпеченні українськими операторами функціонування мобільного зв'язку на цих територіях, наголосивши, що йдеться насамперед про задоволення гуманітарних потреб. Вкрай важливим Україна вважає водопостачання споживачів Луганської області.

Українська делегація наголосила, що для України питання екології є важливим, та підтвердила готовність обговорювати цю проблематику під час наступних консультацій соціально-економічної групи.

Наприкінці роботи гуманітарної групи українська сторона знову ініціювала проведення позачергового засідання цієї групи. Представник ОБСЄ підтримав пропозицію України.

Також у межах засідання ТКГ українська делегація вкотре наголосила, що учасниками ТКГ визначено три сторони – це Україна, Росія та ОБСЄ.

Новини за темою: Відбулося чергове засідання ТКГ у форматі відеоконференції: Про що говорили

Раніше повідомлялося, що у четвер, 11 червня, українська делегація у Мінську (Білорусь) зустрілась із представниками Російської Федерації у Тристоронній контактній групі.

Loading...