live

Україна підпише з Угорщиною угоду про співпрацю у сфері охорони здоров’я для спільної боротьби проти пандемії коронавірусу

МЗС

Глава МЗС домовився про захист та підтримку українців на території Угорщини під час транспортних обмежень

Україна та Угорщина терміново підпишуть угоду про співпрацю у сфері охорони здоров’я в умовах пандемії коронавірусу.

Про це повідомили в українському МЗС.

Зокрема, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба та міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто дійшли згоди у тому, що це дозволить об’єднати зусилля двох країн задля спільної боротьби проти пандемії коронавірусу.

Також, зважаючи на карантинні умови, глава МЗС Угорщини зазначив що в цей особливий період українців в Угорщині не будуть штрафувати за протерміновані документи, адже угорський уряд дозволив продовжити термін дії документів і віз на перебування в Угорщині на час обмежувальних заходів.

У відповідь на це Кулеба запевнив у відповідному ставленні до громадян Угорщини в Україні.

Новини за темою: Це непорозуміння: Кулеба відреагував на слова міністра оборони щодо недосяжності стандартів НАТО

Крім того, міністри закордонних справ України та Угорщини домовилися найближчим часом фіналізувати інші угоди, підписання яких очікується під час зустрічі лідерів держав, президента України Володимира Зеленського та прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана.

У свою чергу глава українського МЗС Дмитро Кулеба заявив, що угорський міністр завітає до України після завершення пандемії коронавірусу.

Новини за темою: Українців забирають з Польщі, Єгипту та Шрі-Ланки,- Кулеба

Раніше повідомлялося, що міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що повернутися з-за кордону додому в умовах карантину виявили бажання щонайменше 20 тисяч українців.

Loading...