Україна перетворюється на кримінально-поліцейську державу, – Юрій Загородній

Юрій Загородній "Опозиційна платформа - За життя"

Країні потрібне повне перезавантаження влади, заявив парламентар

Сьогодні Україна з мовчазної згоди чинної влади перетворюється у кримінально-поліцейську державу. Ситуація в країні напружена, і чим довше вона триватиме, тим більше держава буде програвати. Україні сьогодні потрібне повне перезавантаження влади.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Юрій Загородній.

Парламентар констатував, що ситуація в Україні сьогодні напружена.

"Україна сьогодні, по суті, з мовчазної згоди президента України Зеленського перетворюється у кримінально-поліцейську державу. З однієї сторони, з бюджету виділяються величезні суми коштів на утримання правоохоронних органів, і порівняно з бюджетом 2019 року ці суми зросли на тисячі відсотків. І ці ж правоохоронні органи нічого не роблять для того, щоб убезпечити і навести порядок на вулицях, забезпечити соціальну безпеку і безпеку взагалі громадянина України. Влада боїться радикалів, боїться наводити порядок і ігнорує позицію переважної більшості громадян України. Така влада взагалі сьогодні не має права на існування в Україні. Україні сьогодні потрібне повне перезавантаження влади", – заявив Юрій Загородній.

Нардеп констатував, що чинна влада не виконує своїх обіцянок, адже бойові дії на сході країни тривають, відбувається розгул криміналітету, медреформа Уляни Супрун продовжується, відбувається знищення освітньої сфери та інше. Він наголосив, що чим довше триватиме такий хаос в Україні, тим більше держава буде програвати.

Нагадаємо, голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук звернувся зі ще одним відкритим листом до президента Володимира Зеленського.

Раніше повідомляли, що у першому листі Зеленському Медведчук закликав главу держави прийняти реальність, в якій він існує.

Додамо, як випливає із заяви партії "Опозиційна платформа – За життя", яку розміщено на сайті політсили, президент Володимир Зеленський і його команда повинні піти у відставку.