Новини » Політика Читать эту новость на русском

Україна ніколи і нікуди: Зеленський відповів на звинувачення у постачанні зброї Азербайджану

Володимир Зеленський Офіс президента України

Президент наголосив, що Україна виступає проти будь-яких кривавих конфліктів

Президент Володимир Зеленський відреагував на звинувачення кінорежисера Саріка Андреасяна щодо військової допомоги, яку нібито Україна надає Азербайджану. Про це глава держави написав у своєму Telegram-каналі

"Розумію, Саріку, що це дійсно болить. І що моторошно стає, коли на власні очі бачиш, що таке справжня війна. І що хочеться рвати й метати, аби не було цього у твоєму домі. Так? Але... Ну точно не треба брати на себе роль носія чужих фейків", - зауважив Зеленський.

Він також уточнив, що це не вперше, коли з'являються такі вкиди, адже спочатку так брехали про Україну та війну на Донбасі, потім про Україну та війну в Сирії, а тепер така інформація з'явилася в контексті війни у Нагірному Карабасі.

Новини за темою: Зеленський розповів, чого очікує від оновленого складу Комісії з питань правової реформи

"Чесно кажучи, мені особисто дуже шкода, що ти, людина, якій я відкрив двері свого дому і яка чудово знає мій внутрішній світ і мої цінності, так легко повівся на чужу пропаганду. Можна ж було запитати в мене особисто? Чи ні? А взагалі правду можна зрозуміти, просто критично оцінивши інформацію у медійному просторі з огляду на те, скільки фейкових вкидів було за останні роки", - заявив президент.

Окрім цього, Зеленський заявив, що Україна виступає проти будь-яких кривавих конфліктів, а також те, що "нам прекрасно відомо, хто й чому вкидає подібну "інформацію". На думку президента, завдання всіх митців, усіх діячів культури – допомагати деескалації, гасити агресивні емоції, не посилювати суперечності й тим більше не поширювати фейки. 

Також глава держави звернув увагу на те, що в Україні проживає велика вірменська громада, яка є органічною частиною українського суспільства. 

Новини за темою: Зеленський висловив підтримку Австрії, де напередодні стався теракт

"І все ж таки в мене є до тебе, Саріку, одне питання, яке саме зараз можна поставити. Питання непросте. Бо це про цінності, про людську нормальність, про щирість. Де ж був ти, коли війна прийшла до України і коли гинули наші діти? Коли гинули громадяни України вірменського походження, а їх не один і не два, а десятки! Що особисто ти сказав тоді проти агресії? Нічого? Розумію. Тому що це була не твоя війна! А сьогодні страшно стало, тому що цей жах прийшов і до твоєї домівки", - додав Зеленський. 

Раніше Сарік Андреасян звернувся до Володимира Зеленського і заявив, що в української влади "руки в крові" через військову допомогу Азербайджану. Так вірменський режисер написав: "Вчора я дивився на обпалені тіла вірменських дітей від фосфорної бомби і як з'ясувалося - це ти їх продав нашим сусідам, щоб закріпити свою дружбу з ними".

Новини за темою: Зеленський допустив розпуск Ради, якщо та не розжене КС

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що самостійна відставка суддів Конституційного суду України є найбільш ліберальним шляхом.

Loading...