Україна не зможе вести війну на два фронти: у Криму та на Донбасі, - РНБО

Генерал Збройних Сил України Сергій Кривонос Фото з відкритих джерел

Кривонос вважає, що Україна має нарощувати міжнародний тиск та санкції проти Російської Федерації

Вести війну одночасно у Криму та на Донбасі, навіть законно повертаючи свої землі, Україна не потягне. Про це в ефірі телеканалу "Дом" заявив заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони Сергій Кривонос.

"Ми чітко розуміємо, що вирішувати проблему (повернення Криму - ред.) силовим методом Україна не може на даному етапі. Тому що є проблеми - це по-перше, війна в Донбасі. Вести війну на два фронти, навіть законно повертаючи свої землі, ми не потягнемо", - сказав Кривонос.

У питанні деокупації Криму заступник секретаря РНБО вважає, що для цього необхідно нарощувати міжнародний тиск та санкції проти Російської Федерації до того моменту, допоки вона не віддасть Крим, або залишиться "без штанів". 

Іншою важливою умовою для цього він бачить посилення всередині країни, її обороноздатністі, яка дасть можливість при необхідності діяти силовими методами.

Новини за темою: Це не лише війна в Україні: Зеленський виступив в ООН щодо окупації Криму та російської агресії на Донбасі

Нагадаємо, раніше постійний представник України при ООН Сергій Кислиця заявив, що Російська Федерація намагається витіснити з Криму проукраїнське населення, у результаті чого з моменту анексії й до тепер на півострові відбулися суттєві демографічні зміни. За словами Кислиці, Росія в Криму намагається максимально "витиснути кримських татар чи іншу етнічну меншину".Loading...