Україна не веде й не вестиме переговори з представниками ОРДЛО, - Єрмак

Голова Офісу президента України Андрій Єрмак

Офіс президента

За словами Єрмака, розглядається можливість створення Консультативної ради за участі внутрішньо переміщених осіб

У суботу, 14 березня, глава Офісу Президента України Андрій Єрмак заявив, що формат перемовин Тристоронньої контактної групи в Мінську у складі представників України, Російської Федерації та Організації з безпеки і співробітництва в Європі залишається незмінним.

Про це Єрмак заявив в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" на телеканалі "Україна", повідомляє пресслужба ОП.

"Протягом шести років єдиними представниками територій, які не є учасниками ТКГ, але є присутніми, були люди з так званих "ЛНР" і "ДНР", з якими ми як влада говорити не збиралися й не збираємося", – пояснив глава Офісу.

Новини за темою: Рабінович про визнання владою ОРДЛО стороною переговорів: Ми говоримо про це 6,5 року і готові допомагати

За словами Єрмака, для того, щоб продовжити рухатися в Мінському процесі, але не вступати в прямі перемовини з представниками так званих "ЛНР" і "ДНР", розглядається можливість створення Консультативної ради за участі внутрішньо переміщених осіб. Зокрема, такі особи могли б доносити свою позицію і в рамках Тристоронньої контактної групи, і в Нормандському форматі.

Крім цього, планується, що це мають бути виключно знані та авторитетні на Донбасі люди з проукраїнською позицією.

Нагадаємо, напередодні, 13 березня, керівник Офісу президента України Андрій Єрмак підтвердив створення Консультативної ради з представниками окупованого Донбасу в рамках контактної групи в Мінську.

Loading...