Україна не реагує на шантаж у питанні досягнення миру на Донбасі, - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський Офіс президента України

За словами президента, найближчим часом має знову відбутись зустріч радників лідерів "нормандської четвірки"

У питанні досягнення миру на Донбасі Україна не реагує на шантаж, але намагається підтримувати хиткий діалог. Про це заявив президент України Володимир Зеленський, передає пресслужба ОП.

"Україна не йде на шантаж. І це бачать усі – і Європа, і, до речі, Росія. Але ми знаходимо сьогодні баланс для засідань Тристоронньої контактної групи в Мінську та з Російською Федерацією, яка є суб’єктом мінського процесу. Мир крихкий і нестабільний, але ми робимо все, щоб продовжити цей діалог для досягнення стабільного результату", – сказав Зеленський.

За словами президента, найближчим часом має знову відбутись зустріч радників лідерів "нормандської четвірки", після чого повинна бути вже зустріч лідерів країн.

"У мене інформація, що ця зустріч готується найближчим часом… Але після результативної зустрічі радників повинна бути наступною зустріч лідерів (країн "нормандського формату" – ред.)", – додав Зеленський.

Новини за темою: Брехати не буду: Зеленський заявив, що не знає, коли відбудеться зустріч лідерів "нормандської четвірки"

Нагадаємо, раніше виступаючи на загальних дебатах 75-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН, президент Володимир Зеленський заявив, що наступними кроками на шляху врегулювання конфлікту на Донбасі мають стати виведення НЗФ та повернення контролю України над державним кордоном.

Loading...