Україна не готова до викликів великого терору, – Ігор Мосійчук

Ігор Мосійчук

Ситуація у Луцьку – доказ неготовності країни, каже політик

Упродовж останнього тижня в Україні говорять виключно про захоплення заручників, терористичні акти, і суспільство починає занурюватися в атмосферу страху. Не виключено, що "сценарист", який це все активував, цього і прагне.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат VIII скликання Ігор Мосійчук.

Політик прокоментував останні події в Україні – серію "замінувань", події із захопленням заручників у Луцьку та Полтаві та інших резонансних злочинів – і поділився міркуваннями, з чим це може бути пов’язане: "Відбувається терористична атака на країну, яка керується в різних сферах, з різними напрямками, але активується двома речами. По-перше, я думаю, існує якийсь певний логічний ланцюжок, якого дотримуються ті, хто його планував, та інформаційний ланцюжок відповідного супроводу".

Новини за темою: Під час затримання "полтавського терориста" поліцейський отримав перелом стопи

Ігор Мосійчук звернув увагу на те, що за останній тиждень в Україні говорять виключно про захоплення заручників, терористичні акти.

"Суспільство, відповідно, починає занурюватися в атмосферу страху – страху перед терором, страху за своє життя, життя своїх близьких, дітей тощо. Я не виключаю, що "сценарист", який це все активує, він цього і прагне. Яка кінцева мета – я не готовий сказати. Чи готова країна до викликів великого терору? Переконаний, що не готова, і луцька ситуація – цьому прямий доказ".

Нагадаємо, 21 липня в центрі Луцька на Театральній площі, чоловік з вибухівкою і зброєю захопив маршрутку. Зловмисника затримали і обрали запобіжний захід.

А 23 липня у Полтаві правоохоронці проводили спецоперацію із затримання викрадача авто, який намагався уникнути відповідальності. Як повідомлялося, чоловік, якого підозрюють у викраденні авто, під час затримання висмикнув чеку із гранати. Він також тримав за руку одного із правоохоронців, який його затримував, та погрожував підірвати гранату.

Минулого тижня у столиці неодноразово повідомляли про замінування – зокрема, правоохоронці перевіряли інформацію про замінування авто біля торгового центру на Оболоні. Також 21 липня довелося обмежити роботу Центрального залізничного вокзалу, оскільки надійшла інформація про його замінування.Loading...