live

Україна не була готова до агресії на Донбасі і до анексії Криму, – Леонід Кравчук

Леонід Кравчук

"Тому для нас це було таким гострим, дуже важким питанням"

Україна у 2014 році виявилася не готовою до агресії на Донбасі і до анексії Кримського півострова.

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявив перший президент незалежної України Леонід Кравчук.

"Сказати, що Україна підготувалася до агресії, яку здійснює Росія, було б перебільшенням. Агресія і 2014 рік, 2015, 2016, засвідчили про те, що Україна була не готова абсолютно до агресії на Донбасі, була не готова до анексії Криму. І тому для нас це було таким гострим, дуже важким питанням", – заявив Леонід Кравчук.

Гість ток-шоу наголосив, що те, що було зроблено до президентства Володимира Зеленського, не можна повністю відкидати. З його слів, домовленості у Мінську зробили дві важливі речі – змусили президента РФ сісти за стіл переговорів, а також зупинили ймовірну агресію Росії стосовно всієї України.

Новини за темою: 8 млрд доларів: "Нафтогаз" назвав збитки від анексії Криму

Як повідомляли, президент України Володимир Зеленський на Мюнхенській конференції з питань безпеки заявив, що українська сторона незабаром поінформує "нормандську четвірку" про ініціативу стосовно розведення сил на Донбасі за "секторальним принципом".

У Кремлі вважають, що обговорення ідеї президента України Володимира Зеленського про спільне патрулювання кордону з РФ на Донбасі неможливе без участі так званого "керівництва" ОРДЛО. Про це сказав прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков.

Loading...