Україна направила в Білорусь офіційні запити на видачу 28 членів ПВК Вагнера

Бійців звинувачують в участі у так званих "ЛНР" і "ДНР"

ПВК Вагнера Фото з відкритих джерел

Офіс генерального прокурора звернувся до Генеральної прокуратури Білорусі із запитами про видачу 28 бійців ПВК Вагнера. Про це повідомила пресслужба українського відомства.

Зазначається, що всім 28 особам, серед яких і 9 громадян України оголошено про підозру в участі у терористичних організаціях "ЛНР" та "ДНР". Крім того, Шевченківський районний суд Києва обрав підозрюваним запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.

Нагадаємо, вночі 29 липня поблизу Мінська затримали 33 бійців ПВК "Вагнер", які прибули "для дестабілізації обстановки в період виборчої кампанії".

Згодом було встановлено імена і прізвища затриманих. Як з'ясувалося, серед них є громадяни України.

У зв'язку з цим Україна заявила про намір офіційно звернутися до Республіки Білорусь з клопотанням про екстрадицію "вагнерівців", яких також підозрюють у військових злочинах на Донбасі.

Новини за темою: Офіс генпрокурора відкрив справи проти понад ста іноземців за участь у конфлікті на Донбасі

Пізніше Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова провела телефонну розмову з генпрокурором Білорусі Олександром Конюком стосовно екстрадиції "вагнерівців". Останній заявив, що рішення про видачу вказаних осіб буде прийнято тільки після одержання відповідних звернень правоохоронними органами країни.

Loading...