Україна й Туреччина перезавантажили перемовини щодо зони вільної торгівлі, – Мінекономіки

Текст угоди в частині про тарифні зобов'язання повністю змінили

Фото з відкритих джерел

Україна й Туреччина перезавантажили переговорний процес щодо угоди про зону вільної торгівлі. Про це повідомив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, торговий представник України Тарас Качка в інтерв’ю "Укрінформу".

За словами чиновника, сторони домовилися розробити нові пропозиції й повністю змінити текст угоди в частині, яка стосується тарифних зобов’язань. "У січні ми домовилися розробити нові пропозиції одне для одного. У кінці серпня ми отримали нову пропозицію від Туреччини. І готуємо свою пропозицію у відповідь. Таким чином відбулося перезавантаження", – сказав Качка.

Крім того, урядовець заявив про старт погодження умов документу з самого початку. "Звичайно, у ньому враховано результати попередніх домовленостей. Тобто це новий документ, який ми починаємо погоджувати спочатку", – зауважив заступник міністра.

Водночас стало відомо про наступний раунд переговорів України з Туреччиною. За словами Качки, наступні перемовини відбудуться приблизно  в середині жовтня. До того часу українська сторона має провести консультації з представниками бізнесу про угоду, її особливості та переваги.

Новини за темою: У Туреччині відпочивальники тепер носитимуть маски на пляжі

Нагадаємо, нещодавно в Мінекономіки заявили про прагнення України перезавантажити довготривалі переговори для укладання угоди про вільну торгівлю з Туреччиною. Тоді міністр відомства повідомив про направлення оновленої тарифної пропозиції з турецького боку.

Loading...