Україна готується до запровадження ще трьох "безвізів" з Євросоюзом, - Стефанишина

Віцепрем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанишина

Фото з відкритих джерел

Насамперед Україна буде намагатися отримати промисловий безвіз

Україна планує запровадити так звані промислові, продовольчі та авіаційні безвізи з Європейським Союзом. Про це в інтерв’ю ТСН розповіла віцепрем'єр з питань євроінтеграції Ольга Стефанишина.

Вона зазначила, що насамперед Україна буде намагатися отримати промисловий безвіз, аби забезпечити вільний рух української продукції на європейський ринок.

"Окремим пріоритетом зараз я бачу "продовольчий безвіз", тому що Україна адаптувала своє законодавство до якості, безпеки продукції. Зараз ми більш впевнені в тій продукції, яку ми навіть купуємо в супермаркетах. Тому Україна заслуговує, щоб для цих видів продукції ми теж мали безвіз", - сказала Стефанишина.

За її словами, є усі передумови вважати, що до наступного саміту Україна-ЄС буде розблоковано підписання угоди про спільний авіаційний простір.

"І коли переміщення всередині Європи буде більш вільним, ми зможемо не тільки відновити безвізові умови поїздок, але і підписати угоду, яка стане "авіаційним безвізом". Це три наріжних камені", - додала Стефанишина.

Новини за темою: Україна вимагає повноправного членства в ЄС, – Зеленський

Нагадаємо, раніше Ольга Стефанишина заявила, що Північноатлантичний альянс очікує від України ухвалення п'яти законів.Loading...