Україна готує офіційну позицію щодо "таємної" інавгурації Лукашенка, - МЗС

Дмитро Кулеба Фото з відкритих джерел

За словами Кулеби, позиція України дуже чітка – вибори у Білорусі не були вільними, чесними та прозорими

Україна готує офіційну позицію з приводу "таємної" інавгурації президента Білорусі Олександра Лукашенка. Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба на пресконференції в Ужгороді, передає "Європейська правда".

"Як ви правильно зазначили, інавгурація була таємна. Жоден іноземний посол не був запрошений, навіть посол РФ, союзної держави, яка повністю підтримує Лукашенка. Позиція України дуже чітка – вибори у Білорусі не були вільними, чесними та прозорими. Стосовно оцінки інавгурації і політичного статусу президента Лукашенка ми будемо проводити додаткові консультації, для того, щоб визначити нашу позицію", - сказав Кулеба.

Новини за темою: У Білорусі люди виходять на протести після "таємної" інавгурації Лукашенка

Нагадаємо, Олександр Лукашенко офіційно вступив на посаду президента Білорусі. На церемонію інавгурації, яка відбулася в Палаці Незалежності Білорусі, було запрошено кілька сотень людей. Зокрема, на захід прийшли вищі посадові особи, депутати Палати представників, члени Ради Республіки тощо.

До слова, під час президентської інавгурації Олександр Лукашенко заявив, що "кольорова революція" в Білорусі не відбулася.

Loading...