Україна готує масштабні військові навчання у відповідь на російський "Кавказ-2020", – Таран

Міністр оборони вважає українські навчання "асиметричною відповіддю" Росії

Міністр оборони Андрій Таран

mil.gov.ua

Через накопичення російських військ під приводом підготовки до навчань "Кавказ-2020" Міноборони та ЗСУ планують провести навчання "Об’єднані зусилля-2020". Про це повідомив міністр оборони України Андрій Таран під час години запитань до уряду. Трансляцію вів телеканал ZIK.

Зазначається, що навчання відбудуться в останню декаду вересня, коли заплановано російський "Кавказ". В їхніх рамках планують перевірити спроможність Генерального штабу діяти відповідно до стандартів НАТО. Крім того, будуть проведені бойові стрільби Зенітно-ракетними комплексами. Участь у навчаннях візьмуть ВМС (із залученням літаків), підрозділи Сухопутних військ, а також інших військових формувань, розташованих на півдні України.

Новини за темою: Росія не увійде до міжнародного майданчика щодо деокупації Криму, - Кулеба

Таран заявив про можливість залучення до навчань країн-член НАТО. За словами військового, ці навчання – "асиметрична відповідь" російським. Вони покажуть готовність ЗСУ до надання відсічі будь-яким спробам із боку РФ загострити ситуацію.

Водночас, міністр наголосив, що наразі поблизу адміністративної межі з АР Крим не виявлено ознак безпосередньої підготовки до активних бойових дій російських окупаційних військ.

Новини за темою: Україна посилила обороноздатність на кримському напрямку, - Наєв

Нагадаємо, сьогодні, 17 липня, Росія почала раптову масштабну перевірку боєздатності армії південного і західного округів. За словами головнокомандувача ЗС РФ Сергія Шойгу, це пов’язано з підготовкою до "Кавказу-2020" та через збереження "серйозних загроз терористичного характеру" в цих округах.Loading...