Україна готова постачати воду своїм громадянам в Криму в разі необхідності, – Шмигаль

Глава уряду України Денис Шмигаль Фото з відкритих джерел

Однак Україна не буде постачати воду для потреб військових баз

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що у разі гуманітарної катастрофи в Криму Україна постачатиме воду жителям півострова. Про це глава українського уряду повідомив у інтерв'ю "Радіо Свобода".

"У разі необхідності забезпечити людей водою, якщо гуманітарна катастрофа, звичайно, Україна будь-де, в Криму чи десь в іншому місці, буде забезпечувати українців водою і всім необхідним, медикаментами, їжею і так далі", – пояснив Денис Шмигаль. 

Новини за темою: У Криму обміліло Чорноріченське водосховище: "Влада" півострова шукає воду

Водночас прем'єр запевнив, що Україна не буде постачати воду "окупантам, окупаційним військам, для потреб військових баз".

Однак, за словами урядовця, станом на сьогодні технічно неможливо постачати дніпровську воду на півострів через перекриття кримського каналу. 

"Вже не одне розслідування журналісти зробили, що неможливо сьогодні поставити воду в Крим по наявній інфраструктурі, необхідно вкладати кошти, ремонтувати цю інфраструктуру", – додав глава Кабміну.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявляв, що не підтримує ідею можливого відновлення водопостачання в Крим з материкової частини країни.

Перед цим віцепрем'єр-міністр з питань тимчасово окупованих територій Олексій Резніков заявляв, що відновлення постачання на півострів можливо лише після звільнення окупованих територій.

Loading...