live

Україна буде вести перемовини з Іраном про компенсацію від імені п'яти країн, - Пристайко

Вадим Пристайко

Фото з відкритих джерел

Іран виплачуватиме сім'ям жертв авіакатастрофи ту суму, про яку домовиться Україна

Україна від імені всіх п'яти країн вестиме переговори про компенсацію Іраном сім'ям жертв авіакатастрофи літака "МАУ". Про це повідомив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко, передає "РБК-Україна".

"Зараз ми прийшли до такого - Україна буде вести переговори від імені всіх 5 країн і те, про що домовиться Україна, буде виплачено громадянам всіх країн, включаючи Іран. Ця сума, яка кажуть, вона була стандартна і не має відношення до того, про що ми зараз говоримо", - сказав Пристайко.

Також глава МЗС зазначив, що плануються виплати з боку страхової компанії та іранського уряду.

"Ми говоримо про декілька виплат. Уряд виплатив допомогу, це не була компенсація. Друге - ми говорили з керівником "МАУ", ведеться робота зі страховою компанією. І третій етап - це робота з іранською владою про компенсації сім'ям жертв, так і нашої компанії за знищений літак", - повідомив Пристайко.

Раніше міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявляв, що Україна сподівається, що розслідування авіакатастрофи в Ірані не дійде до такої стадії, коли доведеться застосувати механізм міжнародного трибуналу, як у справі про катастрофу МН17.

Loading...