Україна буде одним із козирів Трампа, – Володимир Кацман

Політичний експерт та заслужений журналіст України Володимир Кацман Скріншот відео

"Плівки" нардепа Деркача – це один з епізодів розслідування у США, зауважив експерт

Прийде час, і Україна, попри те, бажає вона цього чи ні, стане одним із козирів у руках президента США Дональда Трампа.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

Гість студії висловив сумнів, що в Україні розпочалося розслідування заяв, з якими виступив позафракційний народний депутат України Андрій Деркач. Політичний експерт також нагадав, що колишній народний депутат Давид Жванія цікавиться чи не щодня, чому українські правоохоронні органи не розслідують викладене у його заявах.

"Це помилка, що в Америці не досліджується ця проблема. Усі знають, що спеціальний прокурор, і це неодноразово розповідав той же Джуліані, і не тільки на Деркача спирається це дослідження, а Деркач – це один з епізодів цього розслідування. А там розслідування – 77 епізодів, які розслідуються спеціальним прокурором, можна це побачити в американській пресі. Прийде час, я не кажу, що це буде у вересні або жовтні, а прийде час, коли Трамп буде діставати козирі, з козирів заходити, прийде той час, коли скинуть решту колоди. І ось одним з козирів буде Україна, хоче цього Україна чи не хоче", – заявив Володимир Кацман.

Новини за темою: Погребинський: Деркачу і Жванії важливо, щоб справи Порошенка не "замели під килим"

Нагадаємо, колишній народний депутат Давид Жванія, який у 2014 році входив в найближче оточення Петра Порошенка, заявив про те, що через тодішнього посла України у ФРН Павла Клімкіна передавав єврочиновникам хабар у розмірі 5 мільйонів євро за підтримку кандидатури Петра Порошенка на посаду президента України.

Як повідомляли, згодом Давид Жванія записав новий відеоблог, присвячений подіям 2013-2014 років. У ньому він, зокрема, заявив, що лідери опозиції використовували учасників Євромайдану як масовку для захоплення влади.

У черговому відеозверненні, оприлюдненому в YouTube, Давид Жванія заявив, що посольство Литви було одним із джерел фінансування Майдану, а внутрішнім каналом – "Діамантбанк".