Україна б могла стати медіатором для сприяння подоланню кризи в Білорусі, - Кулеба

Глава МЗС України Дмитро Кулеба Фото з відкритих джерел

За словами міністра, Білорусь залишається для України дружньою сусідньою державою

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Україна вивчить рішення Євросоюзу про санкції проти Білорусі, коли таке рішення буде прийнято, а також прийматиме рішення, виходячи з національних і політичних інтересів. Про це він сказав у коментарі "РБК-Україна".

"Коли ЄС вирішить вводити санкції проти Білорусі, ми будемо уважно вивчати це рішення. Поки його немає. Для нас важливі національні інтереси України, політичні та економічні", - сказав голова зовнішньополітичного відомства.

Він додав, що Білорусь залишається для України дружньою сусідньою державою, попри останні заяви та дії Олександра Лукашенка.

"Наша держава могла б стати нейтральним медіатором для сприяння подоланню політичної кризи. На жаль, замість руки дружньої допомоги, яку простягла Україна, Олександр Лукашенко поставив все на задушливі обійми Володимира Путіна", - зазначив Дмитро Кулеба.

Новини за темою: У Кремлі відреагували на невизнання легітимності Лукашенка з боку ЄС

Нагадаємо, 23 вересня Олександр Лукашенко офіційно вступив на посаду президента Республіки Білорусь. Інавгурація відбулася "таємно", проте на ній були присутні кілька сотень людей.

Згодом у ЄС інавгурацію Лукашенка засудили, а міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що країна також не визнає Олександра Лукашенка легітимним президентом Білорусі. 

Loading...