live

Україна – це не тільки Київ: Зеленський закликав встановити системи автофіксації порушень ПДР по всій країні

Фото: Bloomberg

Глава держави зазначив, що безпека українців залежить тільки від нас самих

Система автофіксацій порушень ПДР мають бути встановлені по всій Україні, а не тільки у Києві. Про це у четвер, 12 березня заявив президент України Володимир Зеленський під час презентації системи фіксації адміністративних правопорушень у сфері убезпечення дорожнього руху, який транслював телеканал ZIK.

"Безпека людини, безпека всередині нашої країни, залежить тільки від нас. Тому мені здається, що відеофіксація, це тільки початок. Тому, якщо ми говоримо про відеофіксацію, то це не тільки в столиці, не тільки в Київській області, ми хочемо, щоб відеофіксація була по всій території України. При всій любові і повазі до нашої столиці, Україна – це не тільки Київ. Тому я дуже хочу, щоб ми в найближчі терміни могли, щоб люди бачили, що відеофіксація для збереження життя кожного українця буде запроваджена по всій території нашої країни", - зазначив глава держави.

Новини за темою: Фото- і відеофіксація порушень ПДР запрацює в Україні найближчим часом, - Аваков

Нагадаємо, раніше Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендував Верховній Раді прийняти за основу два законопроєкти щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху.

Loading...