"Уявила, що я інопланетянка". Героїня секс-скандалу Клітіна записала нове звернення

Олександра Клітіна facebook

Колишня заступниця міністра інфраструктури України, героїня секс-скандалу Олександра Клітіна зняла нове відеозвернення, в якому оголосила, що всі її численні появи в ЗМІ - соціальний експеримент, в ході якого вона вирішила уявити, що вона інопланетянка. Відповідне відео Клітіна оприлюднила в YouTube.

"Ви знаєте, цього разу я буду розмовляти російською. Я знаю, що ця історія важлива і для росіян. Знаю, що я вже там теж стала зіркою, тому хочу розповісти трохи про свою історію. Ви знаєте, я вирішила зробити соціальний експеримент: уявити, що я інопланетянин, і спробувати контактувати з нашими українськими ЗМІ. Скажу, що мені просто нічого втрачати. Мене звільнили з Міністерства інфраструктури, тому що я намагалася боротися з корупцією. Мене так облили брудом, що я пів року не могла знайти роботу, а коли знайшла - була змушена це приховувати", - сказала Клітіна.

За її словами, експеримент полягав у тому, що вона просто зв'язувалася з різними ЗМІ і намагалася налагодити з ними контакт.

"Уявити, що я інопланетянин, було досить просто. Я не дивлюся телевізор, тому що мене не влаштовує те низькопробне шоу, яке нам там показують. Я хочу мати свою особисту думку, ґрунтуючись на своїх висновках. Я не знаю ні ці ЗМІ, ні журналістів. У мене немає ніяких прессекретарів. Я просто приходила і намагалася з ними контактувати. Так що я хочу сказати - які у мене висновки. Я не розумію, як інопланетянин, чому людям цікаво дивитися на те, як вони принижують один одного. Чому вони не обговорюють проблеми екології, наприклад. Чому вони не звертають увагу на те, що по суті знищують своє середовище проживання і від цього гинуть, як мухи, від раку", - додала ексзаступниця міністра. 

Крім того, вона згадала й іншу важливу, на її погляд, проблему, пов'язану з політикою.

"А політичні повії. Я знаю, що в Росії теж повно політичних повій! Ох, недарма така кличка вашого лідера головного. Я не буду відповідати тим же. У мене є пару коментарів важливих, на мій погляд, які я розміщу на сторінці у Facebook або Instagram", - заявила Олександра Клітіна.

Нагадаємо, раніше Олександра Клітіна, яку звільнили після секс-скандалу, оголосила про створення своєї партії. За словами Клітіної, такий амбіційний крок вона вирішила вжити для боротьби з корупцією і щоб розібратися з "політичними проститутами". Втім, глядачів більше зацікавило, чи справжні у неї груди.

18 листопада був опублікований запис розмови депутатів "Слуги народу", де згадувалося, що одна із заступників міністра отримала свою посаду "через ліжко". У Тelegram-каналах заявили, що йдеться про Олександру Клітіну – заступницю міністра транспорту та інфраструктури.

А вже 27 листопада Кабінет міністрів України звільнив з посади заступника міністра інфраструктури з питань євроінтеграції Олександру Клітіну.

Loading...