Угорщина хоче збільшити кількість КПП на кордоні з Україною

Іштван Ійдярто Вікіпедія

Угорщина також не проти створити безперервну автомагістраль між країнами

Посол Угорщини в Україні Іштван Ійдярто вважає за необхідне збільшити кількість контрольно-пропускних пунктів на україно-угорському кордоні та створити безперервну автомагістраль між країнами. Про це він сказав у інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

За його словами, тих КПП, які існують на цей час на кордонах між Україною та Угорщиною, недостатньо для нормального дорожнього руху між країнами.

"Важливо забезпечити наших громадян стількома об'єктами інфраструктури, наскільки можливо. Схоже на те, що навіть наявні два великих контрольно-пропускних пункти та кілька менших - цього недостатньо", - зазначив посол.

Ійдярто додав, що для гарних економічних і туристичних відносин між країнами, потрібно створити необхідну інфраструктуру.

"Безумовно, якщо у вас є прекрасні контрольно-пропускні пункти, але жахливі дороги, які ведуть до них, вся ця діяльність є непотрібною. Нам треба говорити про додаткову інфраструктуру, систему доріг. І нам треба говорити про автомагістралі, що проходять між Києвом і Будапештом", - сказав він.

Зазначимо, наразі на державному кордоні з Угорщиною функціонують п'ять автомобільних пунктів пропуску, а також три залізничних сполучення.

Новини за темою: Угорщина надала Україні допомогу для ліквідації повеней

Нагадаємо, посол Угорщини в Україні Іштван Ійдярто зазначив, що прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан відвідає Україну, коли це "дозволять умови".

Loading...