Угода про вільну торгівлю з Туреччиною: Зеленський висловив сподівання, що документ буде підписано "найближчим часом"

Президент України Володимир Зеленський Офіс президента України

За словами президента, Україна та Туреччина мають величезний економічний потенціал

Президент Володимир Зеленський висловив сподівання на те, що Угода про вільну торгівлю між Україною та Туреччиною буде підписана "найближчим часом". Про це він розповів в інтерв’ю турецькому агентству Demirören, передає пресслужба ОП.

За словами президента, Україна та Туреччина мають величезний економічний потенціал, проте є ще низка питань, які мають бути узгоджені, а це "потребує часу".

"Однак ми вже перебуваємо на фінішній прямій. Сподіваюся, що Угода буде підписана в найкоротші терміни. Всього за три роки Туреччина разом з друзями святкуватиме сторіччя створення Республіки. Нам хотілося б підійти до цього свята, маючи набагато більший багаж економічних контактів. Швидке підписання Угоди про вільну торгівлю суттєво допоможе нам у досягненні цієї мети", – сказав Зеленський.

Новини за темою: Зеленський зустрівся зі Вселенським патріархом Варфоломієм

Нагадаємо, сьогодні, 16 жовтня, президент України Володимир Зеленський розпочав свій робочий візит до Турецької Республіки. Зазначається, що глава держави проведе зустріч з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом.Loading...