live

У Зеленського планують проводити моніторинг наявності масок в аптеках

За їхню відсутність будуть карати

Фото з відкритих джерел

На нараді під головуванням Володимира Зеленського щодо боротьби з коронавірусом було ухвалено рішення щодо моніторингу наявності масок в аптечних мережах. Про це повідомляє Офіс президента

Згідно з повідомленням, до України прибуло ще три літаки з Китаю з вантажем спецзасобів для боротьби з коронавірусом, а доставлені медичні засоби розподілятимуть не лише по опорних лікарнях - вони надійдуть і у великі торговельні мережі.

Як зазначається, також було вирішено проводити моніторинг наявності масок в аптечних мережах. За відсутності у продажу цих елементарних засобів захисту будуть вжиті заходи адміністративного реагування.

Окрім цього, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що значно зросла кількість українців, які користуються засобами захисту. Так, 89% громадян відповіли ствердно на запитання, чи використовують вони засоби захисту, а 50% повідомили, що застосовують дезінфектори.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Київське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету розглядає справу проти 18 найбільших столичних мереж аптек та постачальників за підвищення цін на захисні маски.

Loading...