У Зеленського кажуть, що у фракції є голоси за підтримку законопроєкту про ринок землі

Народний депутат від "Слуги народу" Олена Мошенець Фото з відкритих джерел

Розмова Зеленського із фракцією "Слуга народу" була "гарячою та довгою"

Депутат від партії "Слуга народу" Олена Мошенець заявила, що засідання фракції, на яке приїхав президент Зеленський, показало, що голосів "за" вистачить для голосування за законопроєкт про ринок землі.

Про це вона сказала у кулуарах парламенту, передає УП.

За її словами, обговорення законопроєкту було довгим і гарячим, а особлива увага приділялася пунктам, які можуть бути не сприйняті суспільством.

Новини за темою: Арахамія підтвердив, що ринок землі розгляне робоча група за участі "Опозиційної платформи - За життя"

"З 9-ї години сьогодні було засідання фракції, на фракцію приїхав сам президент Володимир Олександрович Зеленський. Була дуже гаряча та довга розмова щодо того, які нюанси цього законопроєкту можуть бути не сприйняті суспільством, чи на часі він, чи варто його ухвалювати і так далі", - сказала вона.

Як розповіла далі Мошенець, президент закликав "Слугу народу" підтримати законопроєкт, враховуючи підтримку міжнародних партнерів.

"Президент закликав фракцію голосувати, підтримати, орієнтуючись на думку міжнародних партнерів, у першу чергу, і в другу чергу – що це дійсно правила нормального цивілізованого ринку", - пояснила вона.

Як стверджує нардеп, в цілому більшість членів партії підтримали законопроєкт про ринок землі і проголосували "за" під час внутрішнього голосування, але були і ті, хто утрималися. 

При цьому, на думку Мошенець, фракції вистачить голосів "за" під час загального голосування.

"Провели внутрішнє голосування. В принципі, більшість фракції підтримала закон і буде голосувати "за", але були й такі, які утрималися. Я не бачила тих, хто був проти, але були ті, хто утримався", - зазначила вона.

Водночас представниця "Слуги народу" додала, що політика партії полягає у тому, що, якщо більше 70% фракції підтримують рішення, то тоді така ж підтримка буде продемонстрована на засіданні Верховної Ради.

Новини за темою: Земельна реформа одна із найскладніших для сучасної України, - Зеленський під час виступу на форумі у Давосі

Нагадаємо, профільний парламентський комітет з питань аграрної політики розглянув близько 300 правок до законопроєкту №2178-10 про запровадження ринку землі.

До цього повідомлялося, що Зеленський мав приїхати до Верховної Ради, щоб провести консультацію зі "Слугою народу" щодо законопроєкту про ринок землі.

Також, сьогодні, 6 лютого, Верховна Рада розгляне закон про ринок землі.

Loading...