live

У "Європейській солідарності" заявили про перемогу над Богданом у суді

Фото з відкритих джерел

Богдан хотів оскаржити виключення його кандидатури зі списків партії

Партія "Європейська солідарність" заявила про виграш у судовій справі проти Андрія Богдана щодо незаконності виключення його зі списку кандидатів у народні депутати Верховної Ради VIII скликання. Про це йдеться на офіційній сторінці партії у Facebook.

"Нашу апеляційну скаргу було задоволено, рішення Окружного адміністративного суду м. Київ – скасовано, у задоволенні позовних вимог Андрія Богдана відмовлено в повному обсязі. Тому ми задоволені результатом розгляду справи в апеляційному суді", – повідомив адвокат партії Борис Сіклицький.

У партії нагадали, що Андрій Богдан був виключений з виборчого списку партії за ініціативою її членів колегіальним і демократичним рішенням з’їзду. На підставі вказаного рішення Центральна виборча комісія прийняла постанову про його виключення з виборчого списку партії.

У 2018 році Андрій Богдан звернувся до суду з позовом до Центральної виборчої комісії з вимогою скасувати вказану постанову ЦВК та визнати себе обраним народним депутатом України від партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність".

Рішенням Окружного адміністративного суду м. Київ від 07 жовтня 2019 р. позовні вимоги Андрія Богдана були задоволені частково. Партія не погодилась з таким рішенням суду та оскаржила його в апеляційному порядку.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський звільнив Андрія Богдана з посади голови Офісу президента та призначив на його місце Андрія Єрмака.

Пізніше в мережі з'явилась інформація про те, що відомий бізнесмен Михайло Бродський заборонив вхід до свого кондитерського кафе Андрію Богдану.Loading...
Loading...
Loading...