У Європарламенті різко засудили спалах насильства з боку правих радикалів в Україні

Фото з відкритих джерел

Європарламентарі впевнені, що радикали пов'язані з владою

Депутат Європарламенту Клер Дейлі від Ірландії різко засудила нещодавні напади праворадикалів, що сталися в Україні.

"Уряди ЄС сприяли розвитку крайнього націоналізму в Україні для реалізації свого геополітичного порядку денного, і тепер неонацисти з урядовими зв'язками б'ють опонентів і загрожують громадянському суспільству. Нацизм в будь-якій країні є загрозою для всіх. Європа повинна припинити підживлювати його зростання в Україні та в інших місцях", – наголосила вона.

Дейлі підкреслила, що нацизм у будь-якій країні є загрозою для всіх. "Європа повинна припинити підживлювати його зростання, в Україні і де-небудь ще", – додали в офісі європарламентаря.

Нагадаємо, 12 липня український блогер і лідер "Партії Шарія" Анатолій Шарій заявив про напад праворадикальної організації "Нацкорпус" на будинок голови штабу його політсили у Харкові. А 25 червня в Харкові вночі побили члена "Партії Шарія", сам Шарій підозрює і в цьому нападі членів "Нацкорпуса".

Відзначимо також, що 3 липня на офіс Полтавської міської організації партії "Опозиційна платформа – За життя" була здійснена терористична атака – у відкрите вікно офісу невідомий кинув гранату. У відповідь "Опозиційна платформа - За життя" зажадала від президента припинити голослівні звинувачення та політичні переслідування партії та її лідерів.

"У Зеленського немає претензій до тих, хто кидає гранати в офіс нашої партії, хто забиває незадоволених бітами, йому не цікаво, хто фінансує ці банди в Україні. Його цікавить наша політична сила! "Опозиційна платформа - За життя" вимагає від Володимира Зеленського припинити політичний тиск на партію та припинити спроби дискредитації голови політичної ради партії Віктора Медведчука. Ці спроби марні, а політичні переслідування протизаконні", – заявили в партії.Loading...