У ЄС знають про можливі зв'язки "С14" з украй правим рухом і закликають Україну до боротьби з екстремізмом

Жозеп Боррель

Фото з відкритих джерел

Також ЄС відкидає і засуджує всі форми прояву расизму, расової дискримінації і ксенофобії

Європейський Союз знає про передбачувані зв'язки організації "С14" з украй правими рухами і закликає Україну до боротьби з екстремізмом. Про це сказано у відповіді віцепрезидента Єврокомісії Жозепа Борреля на запит євродепутата від Словаччини Мирослава Радачовського. Про це пише 112.ua.

"ЄС знає про передбачувані зв'язки групи "C14" з украй правими рухами", - йдеться у відповіді Єврокомісії.

Боррель підкреслив, що ЄС уважно стежить за подіями в Україні, включаючи законодавчі кроки, які можуть вплинути на демократію, права людини і верховенство закону, і постійно заохочує Україну, а також всіх її партнерів продовжувати зусилля з боротьби з будь-якими випадками насильницького екстремізму.

Також у повідомленні сказано, що ЄС відкидає і засуджує всі форми прояву расизму, расової дискримінації та ксенофобії.

"Угода про асоціацію між Україною та ЄС базується на повазі демократичних принципів, прав людини і основних свобод. Це також означає, що Україна взяла на себе зобов'язання підтримувати та забезпечувати дотримання цих принципів", - зазначив віце-президент Єврокомісії.

Як повідомляло видання "Страна", депутат Європарламенту від Словаччини Мирослав Радачовський подав електронний запит до Верховного представника Євросоюзу з питань спільної зовнішньої політики, в якому закликав заборонити в'їзд в ЄС лідеру праворадикальної організації "С14" Євгену Карасю.

Крім того, у зверненні він повідомив, що члени "С14" також були звинувачені у злочинах на ґрунті ненависті, включаючи розповсюдження матеріалів расистського характеру.Loading...