У "ЄС" – гарні позиції на заході, а "Опозиційна платформа – За життя" може набрати до 25% на південному сході, – Загородній

Тарас Загородній Скріншот відео

Політтехнолог спрогнозував, які політичні сили підтримають виборці у різних регіонах України на місцевих виборах

На місцевих виборах у "Європейської Солідарності" гарні позиції на заході України і непогані – у Києві, а на південному сході "Опозиційна платформа – За життя" може набрати до місцевих рад 20-25%.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив політтехнолог Тарас Загородній.

Політтехнолог спрогнозував, які політичні сили можуть отримати суттєву підтримку у різних регіонах.

"Поки у "Європейської Солідарності" гарні позиції на заході України. Це Галичина, звичайно. У Києві досить непогано, тому, звичайно, там буде зовсім інший розклад. Там завжди у "слуг народу" не досить високі були рейтинги навіть на піку їхньої популярності. Інша ситуація на умовному південному сході, де гарні позиції матиме "Опозиційна платформа – За життя" пана Юрія Бойка і пана Медведчука. Там буде цікаво. Там вони до 20-25% можуть набрати і в облради, і в міськради", – зазначив Тарас Загородній.

Новини за темою: Укрупнення районів має під собою глибокий сенс – щоб цифри програшу "Слуги народу" на виборах були менші, – експерт

Політтехнолог додав: "Місцеві ради – це не Верховна Рада, немає обов'язкової умови щодо утворення коаліції. Тому там, скоріше за все, будуть створюватися такі тимчасові коаліції, які не матимуть ніякого формального зв'язку, але будуть орієнтовані у першу чергу на мера, тому що мер тут, дійсно, тут головна дійова особа, і він може сформувати коаліцію "під себе".

Як повідомляли, у ЦВК наголосили: місцеві вибори в Україні відбудуться у складних умовах. Ускладнення відбуваються через зміни виборчого закону і пандемію COVID-19.

Додамо, політолог Василь Вакаров прогнозує, що на місцевих виборах "Слуга народу" отримає не більш як половину від свого загальнонаціонального рейтингу, а це 12-15% підтримки.

Loading...