У Японії назвали п'ять пріоритетних для G7 реформ в Україні

Посол Японії в Україні Такаші Кураі Фото з відкритих джерел

Серед найпріоритетніших посли G7 вважають реформи у сфері верховенства права та боротьби з корупцією

Посли країн "Великої сімки" визначили пріоритетні сфери реформ, у яких (G7) буде інтенсивно допомагати Україні. Про це повідомив посол Японії в Україні Такаші Кураі в інтерв'ю Укрінформу

За його словами, цього року було визначено п’ять пріоритетних сфер, серед яких:

  1. верховенство права та боротьба корупцією;
  2. економічне зростання;
  3. ефективне управління;
  4. людський розвиток;
  5. безпека та оборона.

"Хоча всі п’ять є важливими, серед них ми вважаємо "верховенство права та боротьбу з корупцією" пріоритетною та найобширнішою. У цьому питанні у G7 є консенсус. І, звичайно, знаю, що уряд України теж займається цим важливим питанням", - зазначив Кураі.

Новини за темою: В Україні з’явилася нова гілка влади – посли G7, – політичний експерт

За словами посла, наразі міжнародні партнери активно допомагають Україні у розробці необхідних законопроєктів й у внесенні змін до чинних законів, відповідно до міжнародних стандартів.

"Але важливим є те, що головну роль відіграє Україна, тобто парламент, уряд, органи влади є основними гравцями в цьому. Ми лише як допоміжна сила, допомагаємо створити кістяк законопроєктів”, - додав дипломат.

Нагадаємо, минулого місяця прем'єр-міністр Денис Шмигаль зустрівся з послами країн "Великої сімки", під час чого було обговорено низку питань, серед яких - місцеві вибори, корпоративне управління та реформи в Україні. Loading...