У влади не дуже гарне обличчя після виборів, тому відбувається відволікання уваги, – Стогній про ситуацію з КСУ

Телеканал ZIK

В оперативників є термін "відволікання на сторонній об'єкт", провів паралелі журналіст

У суспільстві тема щодо місцевих виборів дуже актуальна і гаряча, тож влада, у якої після волевиявлення не дуже гарне обличчя, шукала привід відволікти увагу на щось інше.

Про це в ефірі ток-шоу "17" на телеканалі ZIK заявив журналіст, теле- і радіоведучий, режисер-документаліст, продюсер Костянтин Стогній, коментуючи ситуацію навколо Конституційного суду України.

"В оперативників є такий термін "відволікання на сторонній об'єкт". Зараз відбувається саме це... У суспільстві тема виборів дуже актуальна і гаряча, і зараз, в цей час, повинна влада вишукувати, бо вона зараз виглядає – не дуже гарне обличчя у влади після цих виборів, як вони проводилися", – сказав Костянтин Стогній.

Новини за темою: Якщо президент не відкличе проєкт закону про КСУ, він підставить ВРУ і зруйнує судову систему, – Добкін

Гість студії навів приклад: "Я їхав по Одеській трасі, там висять до цього часу, до речі, бігборди однієї політичної сили, ніхто їх не знімає, чомусь. Багато питань є. Але вони ж шукали привід відволікти увагу на щось інше, і цей привід дуже гарний".

Нагадаємо, 29 жовтня президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкт, згідно з яким повинні припинитися повноваження всіх суддів Конституційного суду України. За словами президента, рішення КСУ про неконституційність кримінальної відповідальності за недостовірне декларування "нікчемне" і ухвалене в умовах реального конфлікту інтересів.

Натомість голова Конституційного суду України Олександр Тупицький вважає законопроєкт президента Володимира Зеленського щодо перезавантаження КСУ конституційним переворотом.Loading...