Комітет Ради рекомендував нардепам розглянути проєкт постанови про недовіру Рябошапці

Ексгенпрокурор Руслан Рябошапка

За винесення постанови проголосували 17 з 25 членів комітету з питань правоохоронної діяльності

Комітет Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності рекомендував парламенту проголосувати щодо прийняття чи відхилення постанови про висловлення недовіри генеральному прокурору Руслану Рябошапці. Про це стало відомо під час засідання комітету, передає "Українська правда".

Згідно з повідомленням, за винесення відповідної постанови в зал парламенту проголосували 17 з 25 членів комітету, 2 проголосували проти, 4 - утрималися.

Нагадаємо, напередодні депутат Верховної Ради від фракції "Слуга народу" Максим Бужанський зареєстрував у парламенті постанову про звільнення генерального прокурора Руслана Рябошапки. За його словами, постанова набрала необхідну кількість голосів.

Пізніше з'явилася інформація про можливу відставку генпрокурора на позачерговому засіданні 4 березня. Джерела в правоохоронних органах і партії "Слуги народу" розповіли у коментарі "Українській правді", що шанси Рябошапки залишити посаду генпрокурора збільшилися після його зустрічі з послами країн "Великої сімки" (G7). Результати зустрічі обурили президента Володимира Зеленського, який остаточно вирішив провести звільнення.

Сам генеральний прокурор Руслан Рябошапка припустив, що 4 березня можуть розглянути питання його відставки, але він сумнівається в успішному голосуванні.

Loading...