У Тернополі пройшов регіональний форум партії "За Майбутнє"

Ігор Палиця Фото з відкритих джерел

У Тернопільській області пройшов відкритий форум прихильників партії "За Майбутнє". Учасники заходу обговорили план розвитку регіону, зокрема залучення інвестицій в медицину та модернізацію промисловості. Про це йдеться у сюжеті телеканалу ZIK.

Так, голова партії Ігор Палиця зазначив, що головне завдання його команди – повернути владу на місця.

"Наше завдання – перемогти, взяти владу в обласній раді, в місцевих радах і приймати рішення самим. Ніхто немає права вмішуватися в рішення, які приймають ради. Ради обрані народом, а люди, яких призначає Київ не мають право вирішувати, як рухатися регіонам", - заявив Палиця.

Зазначається, що команда "За Майбутнє" буде брати участь у виборах у всіх п’ятдесяти п’яти об’єднаних територіальних громадах Тернопільської області.

"У нас потужна команда в області, яка може взяти на себе відповідальність, готова брати на себе відповідальність. І саме головне, що ми бачимо, ми знаємо, як змінити нашу область, зробити так, щоб ми дійсно почувалися щасливими в нашій області, не тільки області, але й в Україні", - зазначив нардеп групи "За Майбутнє" Іван Чайківський.

Крім цього, у рамках робочого візиту в Тернопільську області керівник партії "За Майбутнє" Ігор Палиця відвідав обласну клінічну лікарню. Як з'ясувалося, медзаклад потребує окремого дитячого стаціонару.

За словами гендиректора лікарні Григорія Корицького, потрібен стаціонар на 50 ліжок, з них 25 - для хворих на респіраторну інфекцію, а ще 25 - для пацієнтів з кишковою. Крім цього, лікарні потрібна дитяча інфекційна реанімація, діагностичні кабінети і операційний блок.

Також нардеп Ігор Палиця навідався до підприємства "Електросвіт" - одного з експортерів світильників до Європи. Під час свого візиту політик обговорив з колективом фірми плани на майбутнє, зокрема, збільшення виробничих потужностей та впровадження нових виробничих процесів.

Нагадаємо, раніше з'їзд прихильників політичної сили "За Майбутнє" відбувся у Запорізькій області. Під час форуму експерти та фахівці провели дві фахові дискусії та окреслили реальні задачі та план розбудови Запоріжжя та області.

Loading...