У Тбілісі вимагають роз'яснень від Києва після скандальної заяви Саакашвілі

Міхеіл Саакашвілі 

Думская

Саакашвілі називав владу Грузії нелегітимною

У парламенті Грузії заявили про намір вимагати від України роз'яснень у зв'язку з останніми заявами Міхеіла Саакашвілі, в яких він називає чинну владу Грузії "нелегітимною". Про це повідомляє "Грузія Онлайн" з посиланням на заяву представника комітету з оборони й безпеки парламенту Грузії Іраклія Сесіашвілі.

"Нікого не здивувала чергова ганебна пропаганда Саакашвілі та його сповнена брехні заява. Він є політичним злочинцем перед своєю країною і розшукується грузинським правосуддям. Але друга, варта уваги тема – те, що він представляє владу України… За це потрібно вимагати відповіді від України, тому що український держслужбовець втручається у внутрішньополітичні питання Грузії", - заявив Сесіашвілі.

Напередодні Міхеіл Саакашвілі, третій президент Грузії та нинішній голова Виконавчого комітету реформ при президентові України,  у відеозверненні назвав владу Грузії "нелегітимною".

"Я вважаю, що уряд Грузії повністю нелегітимний. Я ні на мить не визнаю його законність і ні на мить не визнаю законність ситуації, яка зараз склалася у Грузії", - зазначив Саакашвілі.

Новини за темою: Саакашвілі висловився про відсутність держави в Україні

Раніше повідомлялося, що на тлі недавнього скандалу з участю голови виконкому Нацради реформ Міхеіла Саакашвілі глава Офісу президента Андрій Єрмак ініціював притягати до кримінальної відповідальності тих, хто виявиться причетним до оприлюднення таємних розмов між українською та зарубіжною політичною елітою.Loading...