У США сенатори включили в проєкт оборонного бюджету нові санкції проти "Північного потоку-2"

Газопровід "Північний потік-2"

З відкритих джерел

В Росії хочуть використовувати газопровід як "інструмент примусу"

Сенат американського Конгресу включив додаткові санкції проти Північного потоку-2 в проєкт оборонного бюджету Сполучених Штатів. Про це повідомив Стів Вомак на особистій сторінці в соціальній мережі Twitter. 

За словами конгресмена-республіканця, у РФ хочуть використовувати газопровід як "інструмент примусу" і таким чином посилити залежність Польщі й України від їхнього газу. 

"Путін хоче використовувати газопровід "Північний потік-2" як інструмент примусу. Він хоче підірвати наших союзників в Україні та Польщі і збільшити залежність від російського газу. Я пишаюся бути співавтором санкцій, спрямованих на те, щоб зупинити його будівництво і аплодую сенату за включення цього пріоритету в проєкт бюджету національної оборони", - заявив Вомак.

Новини за темою: "Північний потік-2" помре: У США зробили резонансну заяву

У травні поточного року Вашингтон анонсував нові санкції проти "Північного потоку - 2", однак від подробиць утримався.

Пізніше стало відомо, що, в основному, постраждають компанії, які надають послуги страхування судів, залучених в будівництві газопроводу, а також на тих, хто забезпечує послуги для модернізації технологій.

В "Нафтогазі" впевнені, прийняття законопроєкту допоможе остаточно зупинити будівництво небезпечного для Європи російського газопроводу. Але в Росії не мають наміру звертати з наміченого шляху і назвали санкції проявом недобросовісної конкуренції і діями, які суперечать міжнародному праву.Loading...