У США погодили кандидатуру Дейтона на посаду посла в Україні: Що про нього відомо

Кіт Дейтон Фото з відкритих джерел

За словами голови комітету Джима Ріше, затвердження Дейтона у Конгресі - лише питання часу

Комітет у закордонних справах Сенату США погодив кандидатуру Кіта Дейтона на посаду посла США в Україні, однак, його призначення ще має затвердити повний склад верхньої палати Конгресу. Про це повідомила пресслужба Комітету.

За словами голови комітету Джима Ріше, затвердження Дейтона у Конгресі - лише питання часу.

"Я радий, що комітет сьогодні вранці затвердив п'ятнадцять кандидатів (на різні посади, - ред.). Мені особливо приємно відправити номінації для затвердження кандидатів на посади послів Японії та України на голосування Сенату в повному складі. Ці посади відіграють життєво важливу роль у формуванні зовнішньої політики США", - сказав Ріш.

Довідка:

Кіт Дейтон є генерал-лейтенантом у відставці та на цей момент обіймає посаду директора Центру ім. Джорджа К. Маршалла у Німеччині. Разом з тим він одночасно є старшим радником з питань оборони США в Україні. 

Тривалий час служив військовим аташе у посольстві в РФ, володіє російською та німецькою мовами.

Новини за темою: У США судитимуть жінку, яка відправила посилку з отрутою для Трампа

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський призначив нових послів України в Туніській Республіці та Федеративній Республіці Нігерія. Зокрема, послом у Тунісі призначено Володимира Хоманця. А на місце посла у Нігерії - Валерій Кірдода.

Loading...