У справі Пашинського не так все просто, – Надія Савченко

Надія Савченко Скріншот відео

В Україні діє кругова порука, зауважила колишня народна депутатка

Сергій Пашинський був задіяний у "схемах" не один. І це означає, що у нього є прикриття від тих, хто залишається на плаву у владі.

Про це в ефірі ток-шоу "13" на телеканалі ZIK заявила народна депутатка України VIII скликання Надія Савченко.

Народна депутатка прокоментувала перебіг справи щодо колишнього народного депутата Сергія Пашинського щодо стрілянини у чоловіка у грудні 2016 року після інциденту на дорозі.

"У справі Пашинського не так все просто. Це ми не беремо навіть корупційну складову. У стрілянині, напевно, корупції немає, принаймні у цій. Корупції вистачає у самому житті Пашинського", – сказала Надія Савченко та наголосила, що у цій ситуації потрібно розібратися, чи ішлося про самооборону, а чи про бажання людини мати владу над іншим людським життям.

Надія Савченко зауважила, що в Україні діє кругова порука, і колишній нардеп має "прикриття" від тих, хто досі перебуває у владі.

"Треба розуміти, що Пашинський у цих "схемах" – злочинець не один. І це означає, що у нього ще є прикриття від тих, хто залишається на плаву у владі. Це означає, що один одного вони не здають. І чому врешті-решт не доходить у наших правоохоронних органів до того, що "весна прийшла" і почати садити хоч когось за злочини, які вони скоїли, чому у них не вистачає на це духу, мені сказати важко", – зазначила гостя ток-шоу.

Новини за темою: НАБУ провело обшуки в "Українській бронетехніці" та у Пашинського

Вона продовжила: "Пашинський, крім того, що собі крав, вони ще, дійсно, дуже багато "відмивали" грошей, крали грошей на армії за 5 років війни за каденції Порошенка. Це той злочин, який трактується як державна зрада і який повинен бути покараний".

Нагадаємо, слідчі ДБР вручили обвинувальний акт колишньому депутату Сергію Пашинському.

Також повідомляли, що Державне бюро розслідувань направило до суду обвинувальний висновок щодо народного депутата України V-VIII скликань Сергія Пашинського, якого звинувачують у нападі із застосуванням вогнепальної зброї (ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України).

Loading...