live

У "Слузі народу" заявили, що уряд безпорадний у боротьбі з пандемією коронавірусу

Народний депутат від фракції "Слуга народу" Юрій Камельчук

NewsOne

І нічого не залишається, як тільки виправдовуватись, шукати десь мізерні засоби захисту, і казати, давайте всі почекаємо вдома

Треба визнати, що уряд безпорадний в боротьбі з епідемією.

Про це в ефірі програми ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив народний депутат від фракції "Слуга народу" Юрій Камельчук.

"У мене є кілька переконань, які я хотів би озвучити. Перше – це те, що так, треба визнати, уряд безпорадний в боротьбі з епідемією. І та система, яка, не те що не будувалася, а руйнувалася десятиліттями у нас в Україні, зараз це наслідок. І нічого не залишається як тільки виправдовуватись, шукати десь мізерні можливості за кордоном, маю на увазі засоби захисту, і казати, а давайте всі почекаємо вдома. По-факту, вони говорять, що якщо ми всі почнемо масово хворіти, ми не врятуємо вас. Це треба визнати, це факт. Така у нас медична система. Тут немає чого прикрашати,– сказав Юрій Камельчук.   

Новини за темою: Віктор Медведчук: Уряд веде Україну до соціально-економічної катастрофи

Так, додає нардеп, людям сьогодні треба покладатися тільки на самих себе, на самодисципліну та на ставлення до свого здоров’я.

Новини за темою: Уряд представив Зеленському програми допомоги малому бізнесу на час пандемії COVID-19

Водночас Юрій Камельчук зазначив, що уряд не до кінця пояснює громадянам багато речей.

Новини за темою: Уряд змінив карантинні обмеження. Що нового

"Не до кінця пояснює, чому саме ці заходи, на підставі яких цифр, де аналітика, порівняння, прогнозування на найближчий місяць, два, три? Не просто тим, що, а ви знаєте, в нас підвищується, тому треба обмежувати. Обмежуємо ось так, а чому – не пояснюємо", – зауважив нардеп і додав, що роль влади полягає у тому, щоби заспокоїти людей і забезпечити їх усім необхідним під час пандемії коронавірусу.

Нагадаємо, станом на 9:00 п'ятниці, 10 квітня, в Україні 2203 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 69 летальних, 61 пацієнт одужав. 

Щодо загальної картини у світі, то станом на ранок 10 квітня кількість хворих на коронавірус COVID-19 зросла до 1 601 018 осіб. 

Loading...