У "Слузі народу" заявили, що шанси на дострокову зміну парламенту є

Телеканал ZIK

Дострокові парламентські вибори можуть відбутися весною

Народна депутатка України (фракція партії "Слуга народу") Ірина Верещук заявила, що шанси на дострокову зміну парламенту є. 

Про це вона сказала в  ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK.  

"Шанси на дострокову зміну парламенту сьогодні є. Сподіваюся, що цього не відбудеться. Але, якщо відбудеться, то, можливо, і на весну", – заявила Ірина Верещук.

Водночас вона додала, що не вірить у перевибори до Верховної Ради восени цього року.

"Немає підстав про це казати", –зауважила народна депутатка й додала, що зміна парламенту не зможе вирішити всі нагальні проблеми України.

"У нас що виросла зміна, нова еліта, яка не буде корумпованою, боягузливою як стара, і буде брати на себе відповідальність? Як на мене, велика місія Зеленського, може він цього сам не знає, – відсунути і тримати цю прогнившу еліту якнайдалі і дати можливість вирости новій еліті. І саме нова еліта через деякий час візьме на себе відповідальність", – прокоментувала Ірина Верещук.

Новини за темою: Місцеві вибори будуть вкрай гарячими, – політтехнолог назвав причину

Нагадаємо, політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман заявив, що у владних колах розглядають план зриву місцевих виборів через те, що рейтинг "слуг народу" "просідає".

А от політолог Вадим Карасьов вважає, що поєднання місцевих виборів з парламентськими може врятувати "Слугу народу" на місцевих виборах, бо багато з тих, хто буде голосувати за "слуг" в парламенті, може проголосувати за них і в місцеві ради.

 Loading...