У "Слузі народу" заявили, що проти звільнення Третьякової з посади глави комітету соцполітики

Данило Гетманцев Фото з відкритих джерел

Третьякова підняла дуже важливу для суспільства тему, яка навмисно замовчується політиками, кажуть у фракції

Народний депутата України (фракція "Слуги народу"), голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев заявив, що він проти звільнення Галини Третьякової з посади голови Комітету з питань соціальної політики через заяву щодо "неякісних дітей".

Про це він сказав під час включення в ефірі телеканалу ZIK.

"Я особисто проти такого рішення. Дійсно, людина вчинила помилку. Але помилку не фатальну. Помилку, яку вона безперечно виправить. Ми повинні її оцінювати з точки зору її професійності, а не тих помилок, що ми всі в цьому житті робимо", – зауважив політик.

Разом з тим Гетманцев додав, що Третьякова підняла дуже важливу для суспільства тему, яка навмисно замовчується політиками.

Новини за темою: Заява Третьякової про "дітей низької якості": Розенко каже, що тут попахує нацизмом

"Бо вона вважається непристойною для її обговорення. Але, якщо людина народжує задля отримання матеріальної допомоги, то це не ціль матеріальної допомоги. Матеріальна допомога не повинна стимулювати такі речі. Ми повинні про це говорити", – заявив народний депутат.

Нагадаємо, народна депутатка фракції "Слуги народу", голова комітету соціальної політики та захисту прав ветеранів Верховної Ради Галина Третьякова заявила, що у безробітних народжуються діти низької якості, і завела мову про стерилізацію громадян без працевлаштування.

З огляду на це постійна комісія Ради Федерації профспілок України з питань рівності прав жінок і чоловіків вимагає відставки нардепа.

Як повідомляють ЗМІ, президент України Володимир Зеленський вимагає від Галини Третьякової скласти з себе повноваження голови комітету ВР з питань соцполітики через скандальні висловлювання.

Loading...