live

У "Слузі народу" заявили, що до уряду Шмигаля можуть долучитися народні депутати

Народний депутат від "Слуги народу" Олена Мошенець Фото з відкритих джерел

Зараз активізувався такий процес, що комітети висувають своїх кандидатів на посади міністрів

Наступні місяці ми зможемо побачити, що до команди пана Шмигаля можуть долучатися народні депутати.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявила народна депутатка України (фракція партії "Слуга народу") Олена Мошенець. 

Відповідаючи на питання щодо кадрового голоду в Кабінеті міністрів, Олена Мошенець зауважила, що на сьогодні джерел для нових кадрів не так вже й багато.

"Часто професійні фахівці працювали, або працюють у великих підприємствах, які належать до орбіт впливу тих, чи інших олігархів. Це перший момент. Другий момент, за який президент отримує від ЗМІ, від громадських організацій, це люди, з якими він працював. Так звані "кварталівці". Третє джерело кадрів – люди, причетні до так званих грантових програм. От і виходить так, що не так багато кадрів і залишається. Ніхто до нас не прилітає", – зазначила народна депутатка.

Новини за темою: Кадрів, які хотіли б іти і щось робити, є багато, – Продан про "кадровий голод"

Тому, не виключає Олена Мошенець, в команду прем’єра Шмигаля можуть долучитися народні обранці.

"Я бачу такий розвиток подій: мені здається, що наступні місяці ми зможемо побачити, що до команди пана Шмигаля можуть долучатися народні депутати. Зараз активізувався такий процес, що комітети висувають своїх кандидатів на посади міністрів", – прокоментувала народна депутатка.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський заявив, що в Україні є кадровий голод, тому йому важко знайти гарних спеціалістів, щоби заповнити Кабінет міністрів.  

 

Loading...