У "Слузі народу" вимагають звільнення Нефьодова після публікації відео з порно-шоу

Максим Нефьодов. Фото: НБУ

Депутати профільного комітету Ради зажадали звільнити главу Митної служби Максима Нефьодова після публікації відео, де він розважався на порно-шоу в одному з найдорожчих клубів Києва. Про це Стране.ua розповів депутат фракції "Слуги народу" Олексій Устенко, додавши, претензії до Нефьодова стосуються і його безпосередніх службових обов'язків.

За словами Устенка, 6 лютого відбулася зустріч комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики, в якій брав участь і Нефьодов.

Устенко розповів, що відео, на якому Нефьодов розважається з дівчатами в нічному клубі, з'явилося через хвилину після виходу голови Митної служби з засідання комітету.

"Він повинен бути звільнений. Контрабанда на митниці, вся північ України курить білоруські цигарки, нічого не змінюється. На зустріч з комітетом Нефьодов приніс якісь незрозумілі слайди... А це відео, яке опублікувала "Страна", з Нефьодовим - це ненормально і аморально", - заявив Устенко.

Нагадаємо, раніше з'явилося відео того, як голова Державної митної служби України Максим Нефьодов побував на порно-шоу в одному з із найдорожчих нічних клубів столиці.Loading...