У "Слузі народу" відбувся розкол на декілька кланів, – Дудкін

Юрій Дудкін, військовий та політичний експерт. Фото warfiles.ru

"Хтось хоче просунути своїх, хтось хоче, навпаки, зачепити чужих"

У провладній партії "Слуга народу" відбувся розкол. Але не на дві частини, а на декілька. Там йде кланова боротьба.

Про це під час включення в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив військовий та політичний експерт Юрій Дудкін.

Експерт прокоментував заяву лідера партії "Слуга народу" Олександра Корнієнка про намір провести паралельний підрахунок голосів на запланованих на 25 жовтня місцевих виборах в обласних центрах України, зокрема, на виборах до обласних рад.

За словами Дудкіна, це певною мірою "ідіотизм", те саме, що контролювати контролерів, адже для підрахунку голосів виборців в Україні є створений спеціальний орган – ЦВК.

Також експерт припускає, що на такий крок керівництво фракції може піти через внутрішньопартійний розкол.

"На сьогоднішній день уже зрозуміло, що у партії "Слуга народу" існує клановість. Тобто там відбувся розкол. Але не на дві частини, а на декілька. Я думаю, що "таргани" починають самі себе пожирати, самі своїх колег. Тобто хтось хоче просунути своїх, хтось хоче, навпаки, зачепити чужих. Тому йде така кланова боротьба", – заявив Юрій Дудкін.

Новини за темою: На виборах до Верховної Ради лідирують "Слуга народу" та "Опозиційна платформа - За життя", - опитування

Нагадаємо, раніше у партії "Слуга народу" заявили про наміри проводити паралельний підрахунок голосів на запланованих на 25 жовтня місцевих виборах в обласних центрах України, зокрема, на виборах до обласних рад.

Лідер партії Олександр Корнієнко зазначив, що проведення паралельного підрахунку на всіх виборчих дільницях партія не обіцяє, "але основні моменти, міста-мільйонники, обласні центри, обласні ради" будуть ним охоплені.

Loading...