У "Слузі народу" розповіли, шляхом чого треба покривати дефіцит бюджету

Ірина Верещук

Фото з відкритих джерел

За словами Верещук, гроші слід шукати у великого бізнесу, який ухиляється від сплати податків

Народна депутатка України Ірина Верещук заявила, що дефіцит державного бюджету необхідно покривати шляхом стягнення коштів із тих, хто ухиляється від сплати податків. Про це пише УНН.

"Ми маємо шукати внутрішні резерви: на митниці, у податковій системі, від тих, хто ухиляється від сплати податків. А найбільше ухиляється від сплати податків великий бізнес. Не малі підприємці, не ФОПи першої, другої чи третьої категорії, а саме великий бізнес, який на сьогодні робить все, щоб прикидатися ФОПами. Тож у нас є резерви, щоб, окрім запозичень, шукати їх всередині країни. Якщо ми їх знайдемо - ми не будемо ставити питання, що лише запозичення можуть врятувати ситуацію", - сказала Верещук.

Разом з тим вона звернула увагу на низький рівень пенсії в Україні, зауваживши, що на ній зекономити не можна, навіть попри рекомендації МВФ.

Новини за темою: До проєкту держбюджету-2021 внесли вже понад 5000 поправок, – депутатка

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський схвалив зміни до державного бюджету на 2020 рік. Отже, Зеленський скоротив виплату субсидій для оплати житлово-комунальних послуг на 2,16 млрд гривень, проте збільшив фінансування Міністерства внутрішніх справ.

Loading...