У "Слузі народу" розповіли про два підходи щодо відбору кандидатів на місцеві вибори

my.ua

Місія "Слуги народу" залишається незмінною – партія має на меті привести у владу на всіх рівнях нових людей

Для відбору кандидатів на місцеві вибори партія "Слуга народу" буде використовувати два підходи – залучатимуться нові обличчя та старі політики з хорошою репутацією.  

Про це під час включення в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявила народна депутатка України (фракція "Слуга народу") Роксолана Підласа.

За словами народної депутатки, питання нових облич часто обговорюється в "Слузі народу", зокрема, в контексті місцевих виборів. Разом з тим Підласа заявила, що партія змінила підходи щодо відбору кандидатів в мери міст, міські та обласні ради.    

"Ми говоримо, що тут будуть не тільки нові обличчя, а тут буде фактично 2 підходи. Це, по-перше, люди, які ніколи не були в політиці, при цьому є успішними управлінцями, бізнесменами, лікарями й так далі. Тобто успішними у своїй сфері, яку вони можуть принести в місцеву політику", – зазначила народна депутатка.  

Новини за темою: "Слугам народу" нема з чим іти на місцеві вибори, – Карасьов про розгляд закону про референдум

Другий підхід, який використовуватиме "Слуга народу" для відбору кандидатів на місцеві вибори, за словами Підласи, – залучення місцевих політиків із хорошою репутацією.

"Другий підхід, який буде паралельно йти, – ми навіть говоримо про те, що ми готові залучати місцевих політиків, які вже були при владі. Але обов’язкова умова – вони мають бути з чистою репутацією, тобто ніяких зашкварив у них немає бути. По-друге, вони мають бути переміщені. Тобто, якщо вони працювали у міській раді, то ми їх будемо пропонувати кандидатами від "Слуги народу" на місця, або в обласні ради", – розповіла Роксолана Підласа й додала, що місія "Слуги народу" залишається незмінною – партія має на меті привести у владу на всіх рівнях нових людей, які відчувають в собі сили.

Новини за темою: "Нагорі" розглядають план зриву місцевих виборів, – Володимир Кацман вказав причину

Як повідомляли раніше, народний депутат (фракція партії "Опозиційна платформа – За життя") Вадим Рабінович заявляв, що з джерел в Кабінеті Міністрів стало відомо про те, що був розроблений таємний план зриву місцевих виборів.Loading...