У "Слузі народу" розповіли, для чого хотіли провести засідання фракції на Донбасі

Телеканал ZIK

Там також запевнили, що засідання не пов’язане з наближенням місцевих виборів

Виїзне засідання фракції "Слуга народу", яке нардепи планують провести на Донбасі, не пов’язане з місцевими виборами. Це як додатковий елемент для комунікації теми деокупації загалом.

Про це під час включення в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі  ZIK заявила народна депутатка України від "Слуги народу" Євгенія Кравчук.

Вона розповіла, що підтримує ідею фракції "Слуга народу" провести виїзне засідання на території Донбасу. Разом з тим вважає, що витрати мають покривати самі депутати за власні кошти. 

"Бо перша ідея була пов’язана з організацією з боку Міноборони. Я не думаю, що це було би доречно витратити кошти на це", – сказала Євгенія Кравчук.

Окрім цього вона вважає, що кожен комітет ВРУ мав би зробити виїзне засідання в якомусь із міст вільного Донбасу. За її словами, це було б дуже корисно для нардепів.

"Що стосується моєї думки про виїзні засідання, це було б дуже корисно. Ми ще до карантину з Комітетом гуманітарної та інформаційної  політики планували зробити таке засідання у Краматорську. Я думаю, що ми його ще зробимо, яке би стосувалося інформаційної безпеки. Бо саме там, близько до фронту, набагато краще відчувається, що немає всюди покриття українських каналів, як розповсюджується фейки, як діє пропаганда. Воно зовсім по-іншому сприймається", – зазначила Кравчук.

Новини за темою: Марчевський: Виїзне засідання "Слуги народу" на Донбасі - це театр абсурду

Парламентарка додала, що багато комітетів Ради такі виїзні засідання вже робили. А щодо фракцій, то було б корисно зробити всім.

"Щодо засідання фракції, фракція може збиратися у будь-якому місці. Я не впевнена, що це буде найближчого тижня, бо щодня у нас надходять підтверджені випадки коронавірусу, от навіть голова партії Олександр Корнієнко також захворів і має двосторонню пневмонію, лікується вдома, але це такі типові симптоми коронавірусу", – зазначила політик й додала, що заплановане виїзне засідання "Слуги народу" аж ніяк не пов’язане з місцевими виборами, а з тим, що "останнім часом у медійному просторі було дуже багато непорозумінь щодо заяв представників ТКГ та щодо переговорних моментів".

"Тому це був би як додатковий елемент для комунікації взагалі теми деокупації", – додала нардепка від "Слуги народу".  

Нагадаємо, раніше лідер парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що монобільшість планує провести виїзне засідання на Донбасі "у нульовій зоні".Loading...