У "Слузі народу" пояснили, чому міністр фінансів сьогодні "під великим питанням"

Олексій Устенко. Фото з відкритих джерел

Призначення на митниці послугували тим тригером, який запустив питання з приводу зміни Марченка, заявив Олексій Устенко

Перебування чинного міністра фінансів Сергія Марченка на посаді сьогодні – під великим питанням, оскільки є невдоволення його роботою з точки зору управління боргом країни, з точки зору роботи та призначень на митниці.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Олексій Устенко.

Народний депутат, коментуючи заяви про ймовірну відставку міністра фінансів та міністра економіки України, назвав, які питання можуть послугувати передумовою для такого кроку.

"Я думаю, що міністр фінансів сьогодні – під великим питанням, тому що є невдоволення його роботою з точки зору управління нашим боргом, з точки зору митниці і тих призначень, які були туди. Якщо, припустимо, податкова показує, дійсно, результат і збільшення всіх доходів, менше "скруток" стає, тому податковою всі задоволені. А митниця, на жаль, останні призначення – це, дійсно, всілякі одіозні люди контрабандистів з абсолютно незрозумілою біографією. Принаймні, так пишуть в пресі. Звичайно, президент на це реагує. На це відреагували народні депутати. Учора у нас на Комітеті був міністр, тому я думаю, ось ці призначення послужили тим тригером, який запустив питання з приводу зміни Марченка", – сказав Олексій Устенко.

Новини за темою: Владі доведеться відправити уряд у відставку, - політолог Лазарєв

Парламентар додав, що у відставку можуть відправити й міністра економіки, проте, на його думку, ця фігура не настільки багато вирішує, як міністр фінансів.

Як повідомляли, перший заступник голови Верховної Ради України, представник президента у парламенті Руслан Стефанчук заявив, що міністрів економіки та фінансів невдовзі можуть відправити у відставку.

Читайте також: "Четверта сесія Верховної Ради стартує 1 вересня: Що розглядатимуть".

Loading...